Şifremi Unuttum

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Kongre Merkezi
XXI. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (Klimik 2021) 26-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort, Belek-Antalya’da düzenlenecektir.

Kongrenin Dili
Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitesi
Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.klimik.org.tr/ klimik2021 üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası
Kongre katılım sertifikası 30 Mayıs 2021 tarihinde kongre kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt masası kongre süresince Susesi Luxury Resort’da saat 07:30–22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler
Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 15 Nisan 2021’dir. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

İptaller
Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 1 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

TTB-STE Kredi Puanı
Kongre,   Türk   Tabipleri   Birliği   Sürekli   Tıp    Eğitimi   (TTB-STE)   Kredilendirme   Kurulu   tarafından kredilendirilecektir.