Şifremi Unuttum

Poster Özeti Hazırlama Kuralları

Poster özetleri aşağıdaki kurallara göre hazırlanmalı ve en geç 16 Mayıs 2016 tarihine kadar aşağıdaki iletişim adreslerine e-postayla iletilmelidir. Viral hepatitlerin her yönüyle ilgili hazırlayacağınız bildirilerinizi bekliyoruz.

 

  1. Özet başlığının yalnız ilk harfi büyük yazılmalıdır (Kısaltmalar istisnadır).
  2. Poster yazarlarının adı-soyadı, çalıştığı kurum ve şehir ilgili bölümde açıkça belirtilmelidir. Adlarda akademik unvan kullanılmamalıdır.
  3. Posteri hazırlamış olan araştırmacılar arasından sunumu yapacak olan araştırmacı, adının altı çizilerek belirtilmiş olmalıdır.
  4. Poster özeti boşluklar dahil 3000 karakteri geçmemelidir.
  5. Poster özetleri standard olarak aşağıdaki bölümlere ayrılmıştır. Poster özeti bu bölümlere göre düzenlenmeli ve özet içerisine bu bölümler tekrar başlık olarak yazılmamalıdır.
  • Amaç
  • Yöntemler
  • Sonuçlar (sayısal ve/veya istatistiksel veriler)
  • Tartışma

 

Poster özetleri, simpozyum sırasında dağıtılacak konuşmaların da yer aldığı kitapçıkta basılacak, ayrıca, 5 Haziran 2016 Pazar günü 11:30- 12:15 saatleri arasında yapılacak olan Poster Tartışması oturumunda değerlendirilecektir. Simpozyum sırasında ayrıca poster sunumu yapılmayacaktır.

 

İletişim Adresleri
klimik@klimik.org.tr, gbinjune@gmail.com (Uzm. Dr. Güle ÇINAR-AYDIN, Simpozyum Genel Sekreteri) ve dribak77@hotmail.com  (Doç. Dr. İbak GÖNEN, Simpozyum Başkan Yardımcısı)