Doğrulama için verilen süre doldu. Lütfen yenileyin.

Şifremi Unuttum

Program

BİRİNCİ GÜN 12 Aralık 2014, Cuma
12:00-22:00 OTELE GİRİŞ VE KAYIT
İKİNCİ GÜN 13 Aralık 2014, Cumartesi
09:00-09:30 AÇILIŞ TÖRENİ
Cahide SAÇLIGİL, Saadet YAZICI, Sıla AKHAN, Önder ERGÖNÜL
GENOTİP 1 İNFEKSİYONUNDA ÜÇLÜ TEDAVİLER
09.30-10.30 OTURUM 1: PROTEAZ İNHİBİTÖRLÜ KOMBİNASYONLARLA SOFOSBUVİRLİ KOMBİNASYONLARIN HIZLI YANIT VE KALICI VİRAL YANIT AÇISINDAN KARŞILAŞTIRILMASI
Oturum Başkanları: Sıla AKHAN ve Reşit MISTIK
Proteaz İnhibitörleri
Bilgehan AYGEN
Sofosbuvir
Aysel KOCAGÜL-ÇELİKBAŞ
10:30-11:00 KAHVE MOLASI
11:00-12:00 OTURUM 2: PROTEAZ İNHİBİTÖRLÜ KOMBİNASYONLARLA SOFOSBUVİRLİ KOMBİNASYONLARIN YAN ETKİ VE HASTA UYUMU AÇISINDAN KARŞILAŞTIRILMASI
Oturum Başkanları: Celal AYAZ ve Saadet YAZICI
Proteaz İnhibitörleri
Mustafa Kemal ÇELEN
Sofosbuvir
Süda TEKİN-KORUK
12:00-12:30 OTURUM 3: HCV İNFEKSİYONUNDA SOFOSBUVİR & YENİ TEDAVİ SEÇENEKLERİ
Oturum Başkanı: Sıla AKHAN
Sofosbuvir & New Treatment Options in HCV
Markus CORNBERG
12:30 -13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-15:00 OTURUM 4: OLGU SUNUMLARI (GENOTİP 1)
Oturum Başkanı: Zeynep AKÇAM
Olgu 1
Neşe SALTOĞLU
Olgu 2
Şebnem EREN
Olgu 3
Suat Ali DOĞAN
15:00-15:30 KAHVE MOLASI
GENOTİP 2 VE GENOTİP 3 İNFEKSİYONUNDA ÜÇLÜ TEDAVİLER
15:30-16:30 OTURUM 5: PROTEAZ İNHİBİTÖRLÜ KOMBİNASYONLARLA SOFOSBUVİRLİ KOMBİNASYONLARIN HIZLI YANIT VE KALICI VİRAL YANIT AÇISINDAN KARŞILAŞTIRILMASI
Oturum Başkanları:  Haluk ERAKSOY ve Taner YILDIRMAK
Proteaz İnhibitörleri
Neşe DEMİRTÜRK
Sofosbuvir
Orhan YILDIZ
16:30-17:30 OTURUM 6: PROTEAZ İNHİBİTÖRLÜ KOMBİNASYONLARLA SOFOSBUVİRLİ KOMBİNASYONLARIN YAN ETKİ VE HASTA UYUMU AÇISINDAN KARŞILAŞTIRILMASI  
Oturum Başkanları: Ali KAYA ve Onur URAL
Proteaz İnhibitörleri
Necla TÜLEK
Sofosbuvir
Yunus GÜRBÜZ
18:00-18:30 ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI
ÜÇÜNCÜ GÜN 14 Aralık 2014, Pazar
08:30-09:30 OTURUM 7: ANTİVİRAL İLAÇ DİRENCİ
Oturum Başkanı: Halis AKALIN
Yeni Antiviral İlaçlarda  Direnç
Murat SAYAN
09:30-11:00 OTURUM 8: OLGU SUNUMLARI (GENOTİP 2 ve GENOTİP 3)
Oturum Başkanı: Ziya KURUÜZÜM
Olgu 1
Derya KETEN
Olgu 2
Cem YARDIMCI
Olgu 3
Salih Atakan NEMLİ
Olgu 4
Esma YÜKSEL
 11:00-11:15 KAHVE MOLASI
 11:15-12:00 OTURUM 9: OLGU SUNUMLARI (GENOTİP 4 ve GENOTİP 6)
Oturum Başkanı: Çağrı BÜKE
Olgu 1
Bengisu AY
Olgu 2
Bilgehan AYGEN
 12:00-12:30 KAPANIŞ TÖRENİ
 12:30 OTELDEN AYRILIŞ