Şifremi Unuttum

Çağrı

Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (Klimik) Derneği çatısı altında faaliyet gösteren Viral Hepatit Çalışma Grubu (VHÇG)  geleneksel hale gelen Klimik Hepatit Akademisi‘nin dördüncüsünü 21-24 Ocak 2016 tarihleri arasında Hatay’da gerçekleştirilecektir. Viral hepatitlerin temel konularının ele alınacağı akademi, esas olarak İnfeksiyon Hastalıkları ve  Klinik Mikrobiyoloji araştırma görevlilerine yönelik olarak düzenlenmektedir. Akademiye 50 katılımcı kabul edilecek ve ulaşım, katılım ve konaklama giderleri Klimik Derneği tarafından karşılanacaktır. Kontenjan olduğu takdirde uzman hekimlerin başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular internet sitemizdeki “Başvuru Formu” doldurularak yapılmalıdır.

Kuruluşundan itibaren meslektaşlarımız tarafından büyük ilgi gören VHÇG’nin giderek artmakta olan üye sayısı yaklaşık 200′e ulaşmıştır. Geçtiğimiz yıl 22-25 Ocak 2014 tarihlerinde Çanakkale’de bir akademi, 22-24 Mayıs 2014 tarihlerinde Adana’da bir simpozyum, 9 Ocak 2015  tarihinde Gaziantep’te ve 4 Eylül 2015  tarihinde Mersin’de olmak üzere iki ultrasonografi eşliğinde uygulamalı karaciğer biyopsisi kursu düzenlenmiştir. Hepatit atölyesinin üçüncüsü ise 4-6 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir.  VHÇG’ye verdiğiniz destekten ötürü teşekkürü borç biliriz.

Daha önceki akademilerde olduğu gibi bu yıl da etkinliğimize koşulsuz eğitim desteği veren Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye teşekkürlerimizi sunarız.

Sevgi ve saygılarımızla.

Uzm. Dr. Yunus GÜRBÜZ

Klimik Hepatit Akademisi 2016
Düzenleme Kurulu Başkanı