Şifremi Unuttum

Burslu Başvuru Katılım Koşulları

Yoğun ilgi nedeniyle başvurular sona ermiştir. Burslu katılım başvuru talepleri değerlendirilerek, başvuru sahiplerine bilgilendirme yapılacaktır.

1) Kurs, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlarına, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlık öğrencilerine ve konuya ilgisi olan hekim ve hemşirelere yöneliktir.

2) Kursa başvuran Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği üyesi 30 katılımcının kayıt ve konaklama giderleri KLİMİK Derneği tarafından karşılanacaktır. Katılım desteği için başvuru sırasına göre ilk 30 başvuru esas alınacaktır. Başvuruların 30’u geçmesi durumunda ilk 30 başvuru dışındaki dernek üyesi katılımcıların kurs giderlerini karşılayarak kursa katılmaları olanaklıdır.

3) KLİMİK Derneği üyeleri dışındaki katılımcılar kurs giderlerini karşılayarak kursa katılabilirler. Kurs katılımcı sayısı 50 kişi ile sınırlandırılacaktır.

4) Son başvuru tarihi 14 Aralık 2021 günüdür.

5) Kurs,  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Bilimler-Meliha Terzioğlu Amfisi’nde gerçekleşecek, hasta başı uygulamalar ise Diyabetik Ayak-Kronik yara izlenen klinik/polikliniklerde yapılacaktır.

6) Kurs katılım desteği verilecek KLİMİK Derneği üyesi başvuru sahiplerinin üye ödenti borcu olmaması gerekmektedir.