Şifremi Unuttum

Karadeniz Bölgesi Kış Simpozyumu – İnfeksiyonlar ve İmmünizasyona Genel Bakış

16 Aralık 2011 - 17 Aralık 2011

Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği, 25. yaşını kutlarken “yedi bölgede yedi etkinlik” programı çerçevesinde Karadeniz Bölgesi etkinliği olarak, 16-17 Aralık 2011 tarihlerinde Samsun’da İnfeksiyonlar ve İmmünizasyona Genel Bakış konulu Karadeniz Bölgesi Kış Simpozyumu gerçekleştirilecektir. Bu simpozyumda Gebelik ve İnfeksiyonlar, Üriner Sistem İnfeksiyonları, Çocuk ve Erişkinde İmmünizasyon başlıkları üç oturum halinde farklı disiplinlerden meslektaşlarımızca gözden geçirilecek ve güncel sorunlara çözümler aranacaktır.

Payitaht İstanbul’dan yola çıkan Mustafa Kemal ve arkadaşları, Anadolu’nun politik ve askeri örgütlenmesini Samsun’dan başlayarak gerçekleştirmiş ve onurlu bir direnişin ardından Cumhuriyet’i kurmuşlardı. Üyelerimizin desteğiyle yurdumuzun tüm bölgelerinde düzenlenen 7/25 toplantılarını tamamlamakta olmanın gururuyla duyurmak isteriz ki, büyük kurucunun Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir sözü en önemli düsturumuz olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Sizi Cumhuriyet tarihinin önemli kenti Samsun’da bir araya gelerek hem bilgiyi paylaşmaya hem de bu şirin ilimizin tarihi ve doğal zenginliklerini keşfetmeye davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Önder ERGÖNÜL
Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon
Hastalıkları Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Haluk ERAKSOY

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon
Hastalıkları Derneği
Başkanı

Etkinlik ile ilgili dosyalar

Online Başvuru