Şifremi Unuttum

HIV/AIDS Kongresi 2023 Katılım Desteğine Başvurmak İçin Son Gün 27 Ekim 2023!

TÜRK KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI DERNEĞİ’NDEN DUYURU

KLİMİK Derneği, GlaxoSmithKline (GSK) sponsorluğuyla, 7-10 Aralık 2023’te Antalya’da düzenlenecek olan HIV/AIDS Kongresi’ne katılacak 10 uzman hekim için koşulsuz katılım desteği sağlayacaktır. Ayrıca 10 asistan hekim için koşulsuz katılım desteği sağlanacaktır . Uzman hekimler aşağıdaki başvuru formunu doldurarak, asistan hekimler ise HIV/AIDS Kongresi 2023 Web Sayfası üzerinden başvuruda bulunabilirler.

İlgilenen İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzman ve asistanlarının  başvurusu sonrasında, katılımcı hekimler aşağıda belirlenen kriterler doğrultusunda KLİMİK Derneği tarafından seçilecektir:

  • Kongreye bilimsel olarak ilgi gösteren veya bu kongreye katılmaları durumunda hastalarına fayda sağlayacağını gösterebilen,
  • Üniversitelerde, EAH’lerinde aktif ve yoğun şekilde HIV/AIDS hasta izlemi yapan, eğitim veren,
  • Kongreye sunum yapmak için katılacak olan veya kongrede sunulacak orijinal bir araştırmaya veya bilimsel çalışmaya aktif bir şekilde katılmış olan,
  • Kongre ile ilgili bilgi almayı bekleyen sağlık uzmanlarından oluşan daha geniş bir ağın veya çalışma gruplarının bir parçası olmaları nedeniyle kongreden sonra öğrenilen konuları daha geniş kitleler ile paylaşacak konumdaki uzman ve bu konularla ilgilenen asistan hekimlerin  başvuruları beklenmektedir.

Saygılarımızla.
KLİMİK Derneği Yönetim Kurulu

Son Başvuru Tarihi: 27 Ekim 2023

Asistan Hekimler İçin Bilgi ve Başvuru Adresi: HIV/AIDS Kongresi 2023 Web Sayfası

Uzman Hekimler İçin Başvuru Formu:

Başvuru süresi dolmuştur.