Şifremi Unuttum

KUTEP 2022’ye Kabul Edilen Katılımcılar Belli Oldu!

1. BEGÜM ŞAHİN S. B. Ü. KARABÜK E. A. H.
2. MERVE YILDIZ KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ
3. BİRSEN ASENA EMRE PATNOS DEVLET HASTANESİ
4. NADİDE DEMİR-MERCAN NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ
5. HATİCE BURCU AÇIKALIN-ARIKAN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. ATATÜRK E. A. H.
6. CANSU BÜYÜKTARAKÇI ANKARA ŞEHİR HASTANESİ
7. SELVER CAN S. B. Ü. BEYHEKİM E. A. H.
8. SELCEN ÖZER-KÖKKIZIL MANİSA ŞEHİR HASTANESİ
9. RİYAD BORAN BİTLİS DEVLET HASTANESİ
10. BURAK ŞEKER AYDIN DEVLET HASTANESİ
11. HANİFE NUR KARAKOÇ KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. TIP FAK.
12. ZEYNEP BURÇİN YILMAZ İNÖNÜ ÜNİ. TIP FAK.
13. SİBEL KUYUGÖZ-GÜLBUDAK MERSİN ŞEHİR HASTANESİ
14. MELTEM KARSLIOĞLU SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİ
15. HÜSAMEDDİN ATAY VAN DURSUN ODABAŞI TIP MERKEZİ
16. ORÇUN BARKAY BİNALİ YILDIRIM ÜNİ. MENGÜCEK GAZİ E. A.H.
17. AYŞE NUR BEYTUR İ. Ü. CERRAHPAŞA TIP FAK.
18. BİLGE ÇAĞLAR S. B. Ü. ŞANLIURFA E. A. H.
19. ŞEYMA BETÜL KAYHAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. TIP FAK.
20. AYŞE BETÜL USLU-ERSÖZ BEZMİALEM VAKIF ÜNİ. DENİZLİ TAVAS D. H.
21. ÖZLEM BAYRAKTAR-SARAL S. B. Ü. TRABZON KANUNİ E. A. H.
22. OSMAN KOCABIYIK ÖZEL KASTAMONU ANADOLU HASTANESİ
23. TALİHA KARAKÖK FATSA DEVLET HASTANESİ
24. ÜMİT REZZUKOĞLU AKDENİZ SAĞLIK VAK. YAŞAM HASTANESİ
25. UMUT DEVRİM BİNAY BİNALİ YILDIRIM ÜNİ. MENGÜCEK GAZİ E. A. H.
26. SALİHA AYAN AFYON DEVLET HASTANESİ
27. AYSİMA DİNÇER MERZİFON KARA MUSTAFA PAŞA DEVLET HASTANESİ
28. EZGİ YILMAZ BAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ
29. BURCU IŞIK-GÖREN TEKİRDAĞ DR. İSMAİL FEHMİ CUMALIOĞLU Ş. H.
30. MEDİHA BOZKURT BİTLİS TATVAN DEVLET HASTANESİ
31. YELDA ÖĞÜTMEN İ. Ü.  İSTANBUL TIP FAK.
32. AYŞE YÜKSEL S. B. Ü. FATİH SULTAN MEHMET E. A. H.
33. ELİF AGÜLOĞLU-BALİ KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
34. ECE FİRUZE ÖZKAN PAMUKKALE ÜNİ. HASTANESİ
35. AYŞE ŞENBABA-KARA SAMSUN HASTANESİ
36. HASİBULLAH YAQOOBİ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. HASTANESİ
37. EMRE BAYHAN KOCAELİ ÜNİ. HASTANESİ
38. DENİZ GAZİOĞLU-KOYUNOĞLU GAZİ ÜNİ. TIP FAK. HASTANESİ
39. KÜBRA YILDIRIM KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. FARABİ HASTANESİ
40. KEREM HASAN DİLCAN A. İ. B. Ü. BOLU ABANT İZZET BAYSAL E. A. H.
41. MURAT ÜNAL YÜZÜNCÜ YIL ÜNİ. TIP FAK.
42. RABİA ASLI ÖZER ULUDAĞ ÜNIVERSİTESİ TIP FAK.
43. MİNE FİLİZ GÜLHANE E. A. H.
44. BETÜL KAPLAN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ
45. SELİN ŞENOL S. B. Ü. ANKARA E. A. H.
46. AYNUR MAİLLİ-DİNDAR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ. TIP FAK.
47. DÖNDÜ ÇELİK İNÖNÜ ÜNİ. TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
48. KAAN KARABULUT ERCiYES ÜNIVERSiTESi TIP FAK.
49.. NİHAT ÖNÜR A. Ü. TIP FAK. İBNİ SİNA HASTANESİ
50. BURCU TÜRKSEVEN SELÇUK ÜNİ. TIP FAK. HASTANESİ
51. ÇAĞLAR IRMAK DOKUZ EYLÜL ÜNİ. TIP FAK.
52. NAGİHAN ULU-DEMİRCİ S.B.Ü. DR. ABDURRAHMAN YURTASLAN ONKOLOJİ E.A.H.
53. ÖZGE EREN-KORKMAZ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. ATATÜRK E. A. H.
54. TUĞBA YÜKSEL AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİ. TIP FAK.
55. SÜMEYYE BAYRAM PROF. DR. CEMİL TAŞÇIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ
56. MİNE SÖNMEZ PROF. DR. CEMİL TAŞÇIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ
57. YUSUF OLUÇ MARMARA ÜNİ. PENDİK E. A. H.
58. MELİKE NUR KÜLTÜR S. B. Ü. İSTANBUL HASEKİ E. A. H.
59. HATİCE KÜBRA ALKAN S. B. Ü. İSTANBUL E. A. H.
60. BÜŞRA MERAL ÇETİNKAYA KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ
61. TUĞÇE BAŞARI MARMARA ÜNİ. PENDİK E. A. H.
62. İBRAHİM ÇETİN MERSİN ÜNİ. TIP FAK.
63. KÜBRA DİLAN AVCI S. B. Ü. BAKIRKÖY DR. SADİ KONUK E. A. H.
64. MERVE ÇAĞLAR-ÖZER S. B. Ü. ÜMRANİYE E. A. H.
65. ECE AKBULUT GÖZTEPE PROF. DR. SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ
66. AYÇA AYDIN S. B. Ü. SULTAN 2. ABDULHAMİD HAN E. A. H.
67. EDA ALP-GÖKER İ. Ü. İSTANBUL TIP FAK.
68. ŞULE DAMLACA ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ
69. MERVE AYKAN-KAPLAN S. B. Ü. HAYDARPAŞA NUMUNE E. A. H.
70. AHMET FURKAN KURT İ. Ü. CERRAHPAŞA TIP FAK.