Şifremi Unuttum

Hastane Uygulamaları İçin Antimikrobiyal Yönetim Kursu: Pratik ve Entegre Yaklaşım 18-19 Ekim 2019’da İstanbul’da Yapılıyor

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm Kamu Eczacıları Derneği (TUKED), Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK) ve Avrupa Antimikrobiyal Yönetim Çalışma Grubu (ESGAP/ESCMID)‘in destekleriyle 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde “Hastane Uygulamaları İçin Antimikrobiyal Yönetim Kursu: Pratik ve Entegre Yaklaşım” kursu düzenlenecektir.

Antibiyotiklerin akılcı kullanılmalarına yönelik süreçlerin değerlendirileceği bu eğitimde, antimikrobiyal direnç ve tüketim sürveyansının temel prensiplerini, farklı ülkelerin deneyimlerini, sürecin pratik yönlerini,  yardımcı yeni teknolojiler hakkında son bilgileri gözden geçireceğiz.

Antibiyotik direncinin yaşamsal önem kazandığı ülkemizde mevcut durumun belirlenmesi, iyileşmeye açık noktaların ve gerekli önlemlerin belirlenmesi açısından değerli katılımınız ve katkılarınız bizler için çok önemlidir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bilgi ve Başvuru için [Tıklayınız]

Ecz. Mustafa GÖNEN
TÜKED Başkanı
Prof. Alpay AZAP
KLİMİK Başkanı
Jeroen SCHOUTEN
ESGAP/ESCMID

Ayrıntılı Bilgi İçin [Tıklayınız]