Doğrulama için verilen süre doldu. Lütfen yenileyin.

Şifremi Unuttum

IAS 2017 ve EACS Conference 2017 Kongrelerine Katılım Desteği için Başvurularınızı Bekliyoruz

GSK, 23-26 Temmuz 2017’de Paris’te düzenlenecek olan “9th IAS Conference on HIV Science (IAS 2017)” kongresine (http://www.ias2017.org/) 2 hekim, 25-27 Ekim 2017 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşecek “16th European AIDS Conference (EACS Conference 2017)” kongresine (http://eacs-conference2017.com/) 7 hekim için koşulsuz katılım desteği sağlayacaktır. İlgilenen İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlarının KLİMİK Derneği’ne başvurusu sonrasında katılımcı hekimler aşağıda belirlenen kriterler doğrultusunda KLİMİK Derneği HIV/AIDS Çalışma Grubu (HIVÇG)’nun oluşturduğu jüri tarafından seçilecektir.

IAS 2017 başvuruları için Profesör ve Eğitim Görevlisi/Sorumlusu kategorisinde 5 yıl ve üzerinde hasta izlemi yapmakta olanlar arasından sunumu kabul edilenler öncelikli olarak değerlendirilecektir IAS 2017 başvuruları 5 Mayıs 2017 öğlen saat 12:00’ye kadar aşağıdaki adrese yapılmalıdır.

EACS Conference 2017 başvuruları için 2 kontenjan 40 yaş altında Yardımcı Doçent, Başasistan ve Uzman kategorisinde, diğer 5 kontenjan ise Doçent/Profesör ve Eğitim Görevlisi kadrosunda üç yıl ve üzerinde hasta izlemi yapmakta olanlar kategorisinde seçilecektir. EACS Conference 2017 için başvurular özet kabul sonuçları dikkate alınarak 18 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılabilir.

  • Klimik Derneği HIVÇG üyesi olan ve HIV-TR Kohort’a katılan hastanelerden birinde çalışıyor olan,
  • Kongreye bilimsel olarak ilgi gösteren veya bu kongreye katılmaları durumunda hastalarına fayda sağlayacağını gösterebilen,
  • Üniversitelerde, Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde aktif ve yoğun şekilde HIV/AIDS hasta izlemi yapan ve eğitim veren,
  • Kongreye sunum yapmak için katılacak olan veya kongrede sunulacak orijinal bir araştırmaya veya bilimsel çalışmaya aktif bir şekilde katılmış olan,
  • Kongreyle ilgili bilgi almayı bekleyen sağlık uzmanlarından oluşan daha geniş bir ağın veya çalışma gruplarının bir parçası olmaları nedeniyle kongreden sonra öğrenilen konuları daha geniş kitlelerle paylaşacak konumdaki uzmanların başvuruları beklenmektedir.
  • Aynı kişi üst üste iki sene aynı destekten yararlanamaz.
  • Adaylardan program dönüşünde edindikleri deneyimlerini HIVÇG tarafından düzenlenen toplantılardan birinde paylaşmaları istenecektir.
  • Kısa özgeçmiş ve başvuru mektubu aşağıdaki adrese gönderilmelidir

 

Başvuru adresi: klimik@klimik.org.tr

TK/TRIM/0024/17