Şifremi Unuttum

Klimik Hepatit Akademisi 2017, Bursa’da 19-22 Ocak 2017’de Yapılıyor

GORSEL.SET_Sayfa.Ust.Banner (1)

TÜRK KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI DERNEĞİ’NDEN DUYURU

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (Klimik) Derneği Viral Hepatit Çalışma Grubu (VHÇG), kurulduğu günden beri kendi alanıyla ilgili ancak farklı formatlarda çeşitli bilimsel toplantılar düzenlemiştir. Bunlar arasında Klimik Hepatit Akademisi özel bir yer tutmaktadır. Geleneksel olarak yapılan bu etkinliğin beşincisi 19-22 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Klimik Hepatit Akademisi 2017 olarak adlandırdığımız ve Bursa’da gerçekleştireceğimiz bu etkinlik öncelikle İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlık eğitimi almakta olan asistanlara yönelik olmakla birlikte, kontenjanın yeterli olması durumunda daha önce bu eğitime katılmamış olan uzmanları da kapsayacaktır. Bu etkinlik sırasında ders konuları viral hepatitlere ilişkin temel bilgilerden oluşacaktır. Klimik Hepatit Akademisi 2017’ye toplam 40 katılımcı kabul edilecek ve katılımcıların ulaşım, katılım ve konaklama giderleri uzmanlık derneğimizce karşılanacaktır. Başvurular Başvuru Formu doldurularak yapılmalıdır.

Klimik Hepatit Akademisi 2017’nin viral hepatitlerle savaşım hedefine katkıda bulunacak ve katılımcıların mesleki uygulamalarına güncel bilgilerle ışık tutacak yararlı bir etkinlik olmasını diler, bu etkinliğimize koşulsuz eğitim desteği sağlayan Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye teşekkürlerimizi sunarız.

 

Akademinin Programına ulaşmak için [Tıklayınız].
Akademinin Amacı ve Katılım Koşulları için [Tıklayınız].

Sevgi ve saygılarımızla.

Doç. Dr. Aysel KOCAGÜL-ÇELİKBAŞ

Klimik Hepatit Akademisi 2017

Düzenleme Kurulu Başkanı