Skip links
Explore
Drag

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Kongre Merkezi

XXII. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (Klimik 2022) 9-12 Mart 2022 tarihleri arasında Gloria Golf Resort, Belek-Antalya’da düzenlenecektir.

Kongrenin Dili

Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitesi

Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.klimik2022.org üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası

Kongre katılım sertifikası kongre bitiminde katılımcıların kayıtlı e-posta adreslerine dijital olarak gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt masası kongre süresince Gloria Golf Resort’da saat 07:30–22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler

Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 1 Şubat 2022’dir. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası

Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 1 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.