GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Kongre Merkezi
XX. Uluslararası Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (Klimik 2019), 13-16 Mart 2019 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Hotel, Antalya’da düzenlenecektir.

Kongrenin Dili
Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitesi
Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.klimik.org.tr/klimik2019 üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası
Kongre katılım sertifikası 16 Mart 2019 tarihinde kongre kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt masası kongre süresince Gloria Golf Resort Hotel’de saat 07:30–22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler
Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 14 Ocak 2019’dur. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

İptaller
Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 14 Ocak 2019 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

TTB-STE Kredi Puanı
Kongre, Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (TTB-STE) Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.