GLORIA GOLF
RESORT HOTEL
BELEK / ANTALYA
13 -16 MART 2019

ÖNEMLİ BİLGİLER

20. KONGRE

Klimik Derneği olarak ilkini 1987 yılında gerçekleştirdiğimiz Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi’nin bu yıl 20.sini düzenlemekteyiz.

Uluslararası Kongre

Klimik 2019, Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği  Madde 7.3’te aranan Uluslararası Kongre koşullarını taşımaktadır.

ULUSLARARASI TEBLİĞ

Klimik 2019’daki tüm sunumlar, bu Yönetmeliğin ekindeki Faaliyet ve Puan Tablosu’na göre, Uluslararası Tebliğ olarak puanlanabilecektir.

KAYIT VE KONAKLAMA

Kayıt ve Konaklama için son başvuru tarihi 3 Ocak 2019‘dur.

İNDİRİMLİ KONAKLAMA

İndirimli konaklama için son başvuru tarihi 3 Ocak 2019‘dur.

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

İsim değişikliği için son bildirim tarihi 1 Şubat 2019’dur.

KLİMİK 2019 Özet Kitabı yayınlanmıştır. Kitabın pdf’ine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Son Başvuru: 04 Mart 2019

Son Başvuru: 04 Mart 2019

KONGREYE ÇAĞRI

Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları’na emek ve gönül veren değerli insanlar. Sizleri, XX. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (KLİMİK 2019)’a davet etmekten büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Mutluyuz, çünkü köklü uzmanlık derneğimiz Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği’nin 32 yıllık birikimini sizlere yansıtacağız. Heyecanlıyız, çünkü hem bilimsel hem sosyal ve kültürel anlamda hep birlikte, sizlerle dolu dolu bir paylaşım yaşayacağız.

Bu kongrede hedefimizi;  bilimsel olarak tüm güncel gelişmeleri yetkin insanlardan izleyip bilgilerimizi güncellemek, sahada yaşanan sorunları paylaşıp ortak akılla  çözümleri oluşturmak, genç meslektaşlarımızın bilimsel heyecanlarını paylaşmak ve çoğaltmak olarak kurguladık. Bu yüzden, hem her türlü öneri ve katkınız ve hem de kongre katılımınız bizim için son derece önem taşıyor.

Kongremiz Gloria Golf Resort Hotel, Antalya’da 13-16 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kongreyle ilgili tüm paylaşımı http://www.klimik.org.tr/klimik2019/  adresinden ya da Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu üyelerine ulaşarak iletebilirsiniz. Ayrıca, KLİMİK Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu’nun da kongremizde gerçekleşeceğini hatırlatmak isterim.

Bu heyecanımızı bizimle birlikte yaşamanızı, uzmanlık derneği olarak 32 yıldır yapılanların ışığında daha da iyi bir uzmanlık derneği olabilmenin yollarını bizimle paylaşmanızı ve özellikle kongreye katılımınızı bekliyor, saygılar sunuyoruz.   

Düzenleme Kurulu adına
Klimik 2019 Kongre Başkanı
Prof. Dr. Gökhan AYGÜN

© Copyright TÜRK KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI DERNEĞİ - Enfold Theme by Kriesi